Pateikiama vykdytų sveikatos priežiūros įstaigų parengties ekstremaliosioms situacijoms stebėsenos analizė. Buvo įvertinti asmens sveikatos priežiūros įstaigų parengties ekstremaliosiosioms situacijoms valdymo planai: ligoninių teikiančių antrinio ir tretinio lygio stacionarines paslaugas, specializuotos medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninių, specializuotos medicininės reabilitacijos ligoninių, asmens sveikatos priežiūros įstaigos teikiančių pirmines asmens sveikatos priežiūros paslaugas, asmens sveikatos priežiūros įstaigų, turinčių asmens sveikatos priežiūros licenciją, suteikiančią teisę teikti greitosios medicinos pagalbos paslaugas.
Pateikia informacija apie kaitros poveikį gyventojų sveikatai pagal greitosios medicinos pagalbos paslaugas teikiančių įstaigų siunčiamą informaciją.
Pateikia informacija apie šalčių poveikį gyventojų sveikatai pagal greitosios medicinos pagalbos paslaugas teikiančių įstaigų siunčiamą informaciją.
Agreguoti duomenys iš juridinių asmenų pateiktos informacijos apie gyventojų patirtas įmokas ir gyventojų deklaruotas išlaidas, kuriomis gali būti mažinamos gyventojų apmokestinamosios pajamos
Agreguoti duomenys apie pateiktų metinių pajamų deklaracijų gyventojų pajamų mokesčio sumas pagal požymius
Agreguoti duomenys apie gyventojų deklaruotas pajamas pagal rūšis šalies miestuose, savivaldybėse ir apskrityse
Tarnybos parengtame leidinyje skelbiami pagrindiniai neįgalumo, darbingumo lygio, specialiųjų poreikių ir jų lygio ir profesinės reabilitacijos paslaugų poreikio nustatymo rodikliai. Šiame leidinyje pateikiama 2019 metų informacija apie asmenims nustatytą neįgalumo lygį, darbingumo lygį (jų pasiskirstymą pagal vertinimo pobūdį, ligas, lytį, gyvenamąją vietą ir amžių), specialiuosius poreikius ir jų lygį (jų pasiskirstymą pagal lytį, gyvenamąją vietą ir amžių), ir profesinės reabilitacijos paslaugų poreikį (jo pasiskirstymą pagal ligas, lytį, išsilavinimą, gyvenamąją vietą ir amžių). Leidinį sudaro 10 tomų (informacija pateikiama pagal apskritis). Jis skirtas politikams, administratoriams, asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, studentams, visuomenei ir kt.
Profesinė reabilitacija – tai asmens darbingumo, profesinės kompetencijos ir pajėgumo dalyvauti darbo rinkoje atkūrimas arba didinimas ugdymo, socialinio, psichologinio, reabilitacijos ir kitomis poveikio priemonėmis. Profesinės reabilitacijos paslaugų tikslas – ugdyti ar atkurti asmens darbingumą, didinti darbinės veiklos galimybes, siekiant asmens įsidarbinimo. Asmeniui profesinės reabilitacijos paslaugų poreikį nustato Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – NDNT) Profesinės reabilitacijos paslaugų poreikis nustatomas asmenims, kurie be šių paslaugų negali dirbti ankstesnio darbo pagal įgytą profesinę kvalifikaciją arba kito darbo, atitinkančio jų profesinę kvalifikaciją, įgyti naują profesinę kvalifikaciją arba atlikti kitos profesinės kvalifikacijos reikalaujančius darbus dėl ligos, sveikatos būklės ar organizmo funkcijų sutrikimų. Profesinės reabilitacijos paslaugų poreikis nustatomas, kai asmuo pirmą kartą kreipiasi į NDNT dėl darbingumo lygio nustatymo arba asmenį į NDNT siunčia Užimtumo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Grafikuose atsispindi pagrindiniai profesinės reabilitacijos paslaugų poreikio nustatymo faktoriai: profesinė reabilitacija nustatoma asmeniui kreipiantis pirmą kartą ar pakartotinai, lytis, amžius, išsilavinimas.
Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žuvų ir vėžių įveisimo į valstybinius vandens telkinius metinė ataskaita
Azartinius lošimus organizuojančių bendrovių 2002 - 2021 metų finansinės veiklos rezultatai
Duomenys apie nustatytus darbingumo lygį, neįgalumo lygį, specialiuosius poreikius, specialiųjų poreikių lygius, profesinę reabilitaciją ir jų pasiskirstymas pagal asmenų amžių, lytį, ligas.
Klasių ir mokinių skaičius Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaigose