Profesinė reabilitacija – tai asmens darbingumo, profesinės kompetencijos ir pajėgumo dalyvauti darbo rinkoje atkūrimas arba didinimas ugdymo, socialinio, psichologinio, reabilitacijos ir kitomis poveikio priemonėmis. Profesinės reabilitacijos paslaugų tikslas – ugdyti ar atkurti asmens darbingumą, didinti darbinės veiklos galimybes, siekiant asmens įsidarbinimo. Asmeniui profesinės reabilitacijos paslaugų poreikį nustato Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – NDNT) Profesinės reabilitacijos paslaugų poreikis nustatomas asmenims, kurie be šių paslaugų negali dirbti ankstesnio darbo pagal įgytą profesinę kvalifikaciją arba kito darbo, atitinkančio jų profesinę kvalifikaciją, įgyti naują profesinę kvalifikaciją arba atlikti kitos profesinės kvalifikacijos reikalaujančius darbus dėl ligos, sveikatos būklės ar organizmo funkcijų sutrikimų. Profesinės reabilitacijos paslaugų poreikis nustatomas, kai asmuo pirmą kartą kreipiasi į NDNT dėl darbingumo lygio nustatymo arba asmenį į NDNT siunčia Užimtumo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Grafikuose atsispindi pagrindiniai profesinės reabilitacijos paslaugų poreikio nustatymo faktoriai: profesinė reabilitacija nustatoma asmeniui kreipiantis pirmą kartą ar pakartotinai, lytis, amžius, išsilavinimas.
Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žuvų ir vėžių įveisimo į valstybinius vandens telkinius metinė ataskaita
Azartinius lošimus organizuojančių bendrovių 2002 - 2021 metų finansinės veiklos rezultatai
Duomenys apie nustatytus darbingumo lygį, neįgalumo lygį, specialiuosius poreikius, specialiųjų poreikių lygius, profesinę reabilitaciją ir jų pasiskirstymas pagal asmenų amžių, lytį, ligas.