Klaipėdos rajono teritorijoje esančių kapinių sąrašas. Kapinių pavadinimas, kapinių vieta: gyvenamosios vietovės pavadinimas, kapinių statusas ir sprendimo dėl kapinių statuso suteikimo priėmimo subjektas, data ir numeris. Kapinių plotas, hektarais. Žyma apie kapinių žemės sklypo registraciją Nekilnojamojo turto registre ) jeigu įregistruotas, – registracijos data ir unikalus numeris. Žyma apie kapinių registraciją Kultūros vertybių registre (registruotos / neregistruotos). Jeigu registruotos, – unikalus kodas. Kapinių prižiūrėtojo duomenys (nueasmeninti)
Antimikrobinių vaistinių preparatų vartojimo Lietuvoje duomenys
Viešojo transporto kelionių duomenų informacinės sistemos duomenys GTFS ir NeTex formatu: Visų rūšių viešojo transporto tvarkaraščiai; Viešojo transporto maršrutai; Stotelės, stotys, oro uostai ir kt. Duomenų šaltinis: Lietuvos Transporto saugos administracija, savivaldybės ir privatūs vežėjai.
Pateikiami mirusių nuolatinių Lietuvos gyventojų duomenys ir nuolatinių Lietuvos Respublikos gyventojų negyvagimių duomenys pagal amžių, lytį, gyvenamosios vietos administracinę teritoriją, mirties vietą, pagrindinę mirties priežastį (pagal TLK-10-AM)
Valstybinės veterinarinės kontrolės ūkio subjektas yra kontroliuojamas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, remiantis teisės aktų reikalavimais. Ūkio subjektams suteikiama teisė vykdyti nustatytą veiklą, jį registruojant ar suteikiant jam veterinarinio patvirtinimo numerį. Teritorinės VMVT kontroliuoja veterinarinio patvirtinimo ar registracijos numerį turinčių kontrolės subjektų atitiktį jų veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimams.
Maisto tvarkymo subjektų, viešojo maitinimo įmonių - kavinių, užkandinių ir restoranų - veiklos atitikties higienos reikalavimams vertinimas atliekant planinius patikrinimus.
Reklamos, viešų prekybos ir paslaugų teikimo vietų, WIFI taškų išsidėstymas Klaipėdos rajone. Interaktyvus žemėlapis
Pateikiami sąmatos lėšų, skirtų vietinės reikšmės keliams (gatvėms) tiesti, taisyti (remontuoti) ir prižiūrėti, duomenys
Sutarties numeris ir pavadinimas, sutarties pasirašymo data, sutarties pradžios ir pabaigos datos, generalinio rangovo įmonės kodas, pavadinimas, sutartyje nurodyta kaina iš KPPP ir paramos lėšų, informacija apie finansavimą iš paramos lėšų (fondas, projektas,) ir kt. duomenys Duomenys apie sutartyje numatytus kelių objektus Rangovo atliktų darbų duomenys - Įgyvendinimo data, , suma iš KPPP ir paramos lėšos, finansiniai duomenys.
Pateikiama Lietuvos leidėjų informacija: pavadinimas, apskritis, savivaldybė, tipas, el. paštas, adresas, kontaktinis asmuo, tel. Nr.
Tyrimo tikslas – parengti palyginamą su kitomis Europos Sąjungos (ES) šalimis statistinę informaciją apie namų ūkio bendrąsias ir disponuojamąsias pajamas, būsto sąlygas, namų ūkio fizinę ir socialinę aplinką, galimybę tenkinti kai kuriuos poreikius, vyresnių nei 16 metų namų ūkio narių užimtumą, darbą, sveikatos būklę bei problemas ir sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir įvertinti skurdo rizikos bei materialinio nepritekliaus ir socialinės atskirties rodiklius.
Informacinių technologijų naudojimo namų ūkiuose statistinio tyrimo tikslas yra įvertinti gyventojų apsirūpinimą kompiuteriais, interneto prieigą namuose, kompiuterio ir interneto naudojimo dažnumą bei tikslus, naudojimąsi e. prekyba, e. valdžios paslaugomis, kompiuterinį raštingumą, IT saugumą, IT ir interneto naudojimo kliūtis. Tiriamoji visuma (populiacija) – visi Lietuvos privatūs namų ūkiai, kuriuose bent vienas narys yra 16–74 metų amžiaus, ir nuolatiniai 16–74 metų amžiaus Lietuvos gyventojai. Asmenys, gyvenantys instituciniuose namų ūkiuose (globos namuose, šeimynose, įkalinimo įstaigose, vienuolynuose), nėra tiriami.
Tyrimo tikslas – rengti ir skelbti statistinę informaciją apie gyventojų užimtumą, remiantis gyventojų apklausos statistiniais duomenimis. Įvertinti užimtų gyventojų ir bedarbių skaičių, jų pasiskirstymą pagal amžių, lytį, gyvenamąją vietą, ekonominės veiklos rūšis, pagrindines profesijų grupes, išsilavinimą, darbo jėgos aktyvumo, užimtumo ir nedarbo lygius. Tyrimas atliekamas imčių metodu. Kas ketvirtį apklausiama apie 0,5 proc. 15 metų ir vyresnių gyventojų, tyrimo rezultatai perskaičiuojami visiems gyventojams.