Duomenys apie Lietuvos gyventojų mokėjimo įpročius: mokėjimo paslaugų teikėjo pasirinkimą, naudojimąsi šiomis paslaugomis, jų prieinamumo vertinimą ir įvairių mokėjimo būdų naudojimo ypatumus
Mokėjimų ir tarptautinių investicijų balansai, užsienio atsargų bei skolos užsieniui statistika
Iš Lietuvos mokėjimo paslaugų teikėjų renkami gyventojams teikiamų mokėjimo paslaugų įkainių duomenys, kai įkainis taikomas už mokėjimo paslaugų paketą. Apima mokėjimo paslaugų teikėjo pavadinimą, informaciją apie mokėjimo paslaugų paketo sudėtį ir jo įkainį.
Iš Lietuvos mokėjimo paslaugų teikėjų renkami gyventojams teikiamų mokėjimo paslaugų įkainių duomenys, kai įkainis taikomas už kiekvieną paslaugą atskirai. Apima mokėjimo paslaugų teikėjo pavadinimą, mokėjimo paslaugos pavadinimą ir jos įkainį.
Lietuvos bankų (įskaitant specializuotus bankus), jų kontroliuojamų įmonių ir Lietuvoje veikiančių užsienio bankų filialų paskolų duomenys ataskaitinio laikotarpio pabaigoje. Kredito unijų, užsienio kredito įstaigų kontroliuojamų įmonių, veikiančių Lietuvoje, paskolų duomenys neįtraukti.
Tiesioginės investicijos pagal šalis ir ekonominės veiklos rūšis
Lietuvos banko pasikartojančių sandorių būsto kainų indeksai (PSBKI) skaičiuojami taikant pakartotinio pardavimo metodą – skaičiuojant naudojami mažiausiai du kartus parduoto to paties būsto kiekvieno sandorio duomenys.
Teritoriniai grynųjų pinigų pasiekiamumo duomenys apima Lietuvoje įrengtų bankomatų pasiekiamumo iki 5, 10, 15 ir 20 km atstumu keliu poligonų erdvinius duomenis (geometrija). Naudojami VĮ Registrų centro, Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir UAB „HNIT-BALTIC“ kelių ir gatvių tinklo duomenys.
Lietuvoje įrengtų bankomatų adresų duomenys, kurie kas ketvirtį renkami iš Lietuvoje veikiančių mokėjimo paslaugų teikėjų ar nepriklausomų bankomatų tinklų valdytojų, apima paslaugų teikėjo pavadinimą, bankomato adresą ir adreso geoerdvinius duomenis.