Nacionalinio vėžio instituto (toliau – NVI) koordinuojamas Vėžio registras vykdo savo oficialią veiklą vadovaudamasis 2016 m. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu – registruoja susirgimus onkologinėmis ligomis visoje Lietuvos teritorijoje. Pagrindiniai Vėžio registro prioritetai: duomenų saugumas ir duomenų išsamumas. Iš asmens sveikatos priežiūros įstaigų į NVI Vėžio registrą siunčiami pranešimai „Apie pirmą kartą nustatytą onkologinės ligos diagnozę“. Visi jie yra peržiūrimi, sukoduojami ir suvedami į informacinę sistemą, o esant netikslumų – tikslinami. Kas metai Vėžio registro specialistai į informacinę sistemą suveda daugiau kaip 20 tūkst. naujų pranešimų, taip pat papildomus duomenis iš Mirčių atvejų ir jų priežasčių valstybės registro. Duomenys NVI Vėžio registrą pasiekia popierinių ir elektroninių pranešimų forma. Vis daugiau įstaigų rūpinasi savo pacientų asmens duomenų apsaugą ir stengiasi visus duomenų mainus perkelti į saugesnę – elektroninę – erdvę. Svetainėje www.nvi.lt veikia NVI Vėžio registro elektroninė forma, kuri suteikia galimybę asmens sveikatos priežiūros įstaigoms patogiai ir saugiai pateikti informaciją apie pirmą kartą nustatytas onkologines ligas. Ši elektroninė forma padeda įstaigų atsakingiems darbuotojams ne tik greitai ir saugiai pateikti duomenis registrui, bet ir leidžia peržiūrėti bei kontroliuoti, kokie duomenys buvo pateikti, o esant netikslumų ar atsiradus papildomai informacijai – duomenis patikslinti.
Socialinių paslaugų planuotų gavėjų ir gavusių paslaugų skaičiai
Procedūrų ir finansiniai duomenys apie restruktūrizavimo precesus (duomenys apie įmonę, procedūrų datos, turtas, kreditorių reikalavimai, darbuotojų skaičius)
Įmonių bankroto ataskaitų duomenys
Įmonių sąrašas, kurioms bankrotas pripažintas tyčiniu (duomenys apie įmonę, procedūrų datos)
Duomenys apie nustatytus darbingumo lygį, neįgalumo lygį, specialiuosius poreikius, specialiųjų poreikių lygius, profesinę reabilitaciją ir jų pasiskirstymas pagal asmenų amžių, lytį, ligas.
Pagrindiniai metų periodiškumo rodikliai susiję su darbo našumo (pridėtinės vertės per 1 valandą) vertinimu Lietuvoje ar ir ES kontekste (pvz., atlygis per 1 valndą, dirbtų valandų skaičius
Įmonių ir fizinių asmenų bankroto ir restruktūrizavimo procesų apžvalgos, duomenys ir analizė