Kėdainių rajono bendrasis planas - žemės naudojimas ir apsaugos reglamentai
Peržiūros paslauga. Lietuvos Respublikos teritorijos paviršinių vandens telkinių apsaugos zonų ir pakrančių apsaugos juostų žemėlapio (arba Pakrančių teritorijų žemėlapio) nepatvirtintas projektas M 1:10000. Žemėlapyje pateikta paviršinių vandens telkinių apsaugos zonų ir pakrančių apsaugos juostų ribų erdvinių duomenų geometrija. Žemėlapis parengtas ir viešinamas vadovaujantis Paviršinių vandens telkinių apsaugos zonų ir pakrančių apsaugos juostų nustatymo tvarkos aprašu, kuris reglamentuoja paviršinių vandens telkinių apsaugos zonų ir pakrančių apsaugos juostų nustatymo tvarką ir jų dydžius, ir Paviršinių vandens telkinių apsaugos zonų ir paviršinių vandens telkinių pakrantės apsaugos juostų, pelkių ir šaltinynų, natūralių pievų ir ganyklų, melioruotos žemės ir melioracijos statinių apsaugos zonų planų, žemėlapių ir (ar) schemų rengimo (kai nerengiamas teritorijų planavimo dokumentas ar žemės valdos projektas) ir tvirtinimo tvarkos aprašu, kuris nustato žemėlapio sudarymo, jo tvirtinimo ir keitimo tvarką.
Miškų kadastro erdvinių duomenų rinkinį sudaro: taksacinių miško sklypų ribas, miško kvartalų ribas, miško kvartalų ribas, buvusias iki 2022-12-31 (istorinės), miškų urėdijų ribas (istorinės), valstybinių miškų urėdijos regioninių padalinių ribas, miškų girininkijų ribas, miškų girininkijų ribas, buvusias iki 2022-12-31 (istorinės), kertinių miško buveinių ribas, miškų priskyrimo miškų grupėms ir pogrupiams ribas (patvirtintos LRV), valstybinės reikšmės miškų plotų ribas (patvirtintos LRV). taksacinių miško sklypų ribas, miško masyvų ribas, miško masyvų kadastrinių kvartalų ribas, miškų urėdijų ribas, miškų girininkijų ribas, kertinių miško buveinių ribas, miškų priskyrimo miškų grupėms ir pogrupiams ribas (patvirtintos LRV), valstybinės reikšmės miškų plotų ribas (patvirtintos LRV).
Elektroninė paslauga yra skirta viešinti Nekilnojamojo turto registre įregistruotų Lietuvos Respublikos Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatyme nurodytų teritorijų, kuriose taikomos specialiosios žemės naudojimo sąlygos (SŽNS teritorijos) informaciją. Elektroninės paslaugos pagrindu bus vaizduojami žemėlapiai viešai prieinamuose šaltiniuose (pvz.: Regia, LEI, TPS vartai, TIIIS, ir pan.), nereikalaujančiuose autentifikacijos. Elektronine paslauga teikiamų duomenų formatas - podėliai (angl. cache), kurie generuojami siekiant padidinti greitaveiką. Elektronine paslauga taip pat pateikiama apribota grafinė ir atributinė informacija (SŽNS teritorijos riba, tipas ir unikalus Nr.), siekiant atitikti BDAR ir kitus duomenų apsaugos reglamentus. Pateikiamos informacijos atnaujinimo periodiškumas - nerečiau kaip kartą per savaitę. Naudojimo apribojimų šiai elektroninei paslaugai nėra. Duomenų rinkinyje pateikiama informacija apie Nekilnojamojo turto registre įregistruotas SŽNS teritorijas. LR Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo 143 straipsnio nuostatos dėl to, jog „Ūkinė ir (ar) kitokia veikla, dėl kurios turi būti nustatytos šiame įstatyme nurodytos teritorijos, gali būti vykdoma, jeigu šios teritorijos nustatytos ir įregistruotos Nekilnojamojo turto registre“ įsigalioja 2025 m. sausio 1 d.
Archyvinis duomenų rinkinys, neatnaujinamas nuo 2018 m. sausio 1 d., t.y., dalis jo duomenų gali būti nebeaktualūs arba nekorektiški. SŽNS_DR10LT informaciją, o taip pat anksčiau atsisiųstus duomenis, naudojate savo atsakomybe. Rekomenduojame ten, kur SŽNS_DR10LT informacija gali būti matoma išvestinių produktų naudotojams, aiškiai nurodyti, kad tai istoriniai duomenys, kurių aktualumo data yra 2018-01-01. Už aktualaus specialiųjų žemės naudojimo sąlygų rinkinio kūrima atsako VĮ "Registrų centras") M1:10 000 specialiųjų žemės naudojimo sąlygų duomenų rinkinio SŽNS_DR10LT turinį sudaro tradicinio laidojimo kapinių teritorijos ir naujų sanitarinės apsaugos zonos, kultūros paveldo objektai, jų apsaugos nuo fizinio poveikio ir vizualinės apsaugos pozoniai, gamtos paveldo objektai ir jų apsaugos zonos, paviršinio vandens telkinių apsaugos zonos ir pakrančių apsaugos juostos, kelių apsaugos zonos, geležinkelio kelių ir jų įrenginių apsaugos zonos, elektros linijų, dujotiekio, naftotiekio, požeminių ryšių apsaugos zonos, saugomų teritorijų ribos, funkcinės zonos ir jų buferinės apsaugos zonos, kurortų apsaugos zonos, Molėtų astronomijos observatorijos apsaugos zona, pastatai, kuriuose laikomi ūkiniai gyvūnai ir šių pastatų sanitarinės apsaugos zonos, aerodromu apsaugos ir sanitarinės apsaugos zonos, karstinio regiono ribos, valstybinio geodezinio pagrindo punktų apsaugos zonos, hidrometeorologijos stočių apsaugos zonos, saugotinius želdinius, augančius ne miškų ūkio paskirties žemėje, Lietuvos Respublikos teritorijos administracinės ribos. SŽNS_DR10LT apima visą Lietuvos Respublikos teritoriją, išskyrus miestų savivaldybių, miestų ir miestelių teritorijas. Rinkinys nuo 2018-01-01 nebeatnaujinamas, todėl atsisiuntimui nebeteikiamas. Norint gauti archyvinę SŽNS_DR10LT kopiją reikia kreiptis į Nacionalinę žemės tarnybą.
Archyvinis duomenų rinkinys, neatnaujinamas nuo 2018 m. sausio 1 d., t.y., dalis jo duomenų gali būti nebeaktualūs arba nekorektiški. SŽNS_DR10LT informaciją, o taip pat anksčiau atsisiųstus duomenis, naudojate savo atsakomybe. Rekomenduojame ten, kur SŽNS_DR10LT informacija gali būti matoma išvestinių produktų naudotojams, aiškiai nurodyti, kad tai istoriniai duomenys, kurių aktualumo data yra 2018-01-01. Už aktualaus specialiųjų žemės naudojimo sąlygų rinkinio kūrimą atsako VĮ "Registrų centras"). Peržiūros paslauga - M1:10 000 specialiųjų žemės naudojimo sąlygų duomenų rinkinio SŽNS_DR10LT turinį sudaro tradicinio laidojimo kapinių teritorijos ir naujų sanitarinės apsaugos zonos, kultūros paveldo objektai, jų apsaugos nuo fizinio poveikio ir vizualinės apsaugos pozoniai, gamtos paveldo objektai ir jų apsaugos zonos, paviršinio vandens telkinių apsaugos zonos ir pakrančių apsaugos juostos, kelių apsaugos zonos, geležinkelio kelių ir jų įrenginių apsaugos zonos, elektros linijų, dujotiekio, naftotiekio, požeminių ryšių apsaugos zonos, saugomų teritorijų ribos, funkcinės zonos ir jų buferinės apsaugos zonos, kurortų apsaugos zonos, Molėtų astronomijos observatorijos apsaugos zona, pastatai, kuriuose laikomi ūkiniai gyvūnai ir šių pastatų sanitarinės apsaugos zonos, aerodromu apsaugos ir sanitarinės apsaugos zonos, karstinio regiono ribos, valstybinio geodezinio pagrindo punktų apsaugos zonos, hidrometeorologijos stočių apsaugos zonos, saugotinus želdinius, augančius ne miškų ūkio paskirties žemėje, Lietuvos Respublikos teritorijos administracinės ribos. SŽNS_DR10LT apima visą Lietuvos Respublikos teritoriją, išskyrus miestų savivaldybių, miestų ir miestelių teritorijas.
Lietuvos Respublikos teritorijos M1:5 000 kontrolinių žemės sklypų duomenų bazė KŽS_DB5LT yra integruotos administravimo ir kontrolės sistemos (IAKS) sudėtinė dalis, leidžianti kontroliuoti deklaruojamų žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus. KŽS_DB5LT – tai žemės sklypų tapatybės nustatymo ir registravimo sistema, kuri susideda iš grafinių ir atributinių duomenų. Lietuvos blokų duomenų bazę sudaro informacija apie dirbamos žemės blokus, užstatytos teritorijos blokus, miškų žemės blokus, mišrios teritorijos blokus.
Lazdijų rajono savivaldybės bendrasis planas - žemės naudojimo ir apsaugos reglamentų brėžinys M 1:50000. Portalo žemėlapių naršyklėje peržiūra laikinai negalima. Galima naudoti paslaugą ArcGIS Pro programinėje įrangoje.
Pakruojo rajono savivaldybės teritorijos bendrasis planas. Žemės naudojimo brėžinys. Esamos būklės analizė, M 1:50000.
Griškabūdžio miestelio bendrasis planas. Žemės naudojimas ir apsaugos reglamentai M 1:5000
Lukšių miestelio bendrasis planas. Žemės naudojimas ir apsaugos reglamentai M 1:5000
Lekėčių miestelio bendrasis planas. Žemės naudojimas ir apsaugos reglamentai M 1:5000