Vilniaus miesto aplinkos kokybės duomenys (triukšmo, oro užterštumo)
Strateginiai triukšmo žemėlapiai sudaromi (jau sudaryti patikslinami) ir kompetentingų institucijų patvirtinami ne rečiau kaip kas penkerius metus. Ne aglomeracijoje esančių pagrindinių geležinkelio ruožų strateginio triukšmo žemėlapiuose esačių duomenų pagrindu sudaromas triukšmo prevencijos veiksmų planas. Triukšmo prevencijos veiksmų plane numatomos triukšmo prevencijos ir triukšmo mažinimo priemonės. Pagrindinio geležinkelio kelio ruožas – geležinkelio kelio ruožas, kuriuo per metus važiuoja daugiau kaip 30 tūkstančių traukinių.“
Strateginiai triukšmo žemėlapiai sudaromi (jau sudaryti patikslinami) ir kompetentingų institucijų patvirtinami ne rečiau kaip kas penkerius metus. Ne aglomeracijoje esančių pagrindinių geležinkelio ruožų strateginio triukšmo žemėlapiuose esačių duomenų pagrindu sudaromas triukšmo prevencijos veiksmų planas. Triukšmo prevencijos veiksmų plane numatomos triukšmo prevencijos ir triukšmo mažinimo priemonės. Pagrindinio geležinkelio kelio ruožas – geležinkelio kelio ruožas, kuriuo per metus važiuoja daugiau kaip 30 tūkstančių traukinių.“
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro teikiami duomenys apie triukšmą teritorijose, kurios apibrėžtos Triukšmo valdymo įstatyme– pagrindinių kelių ir geležinkelių ruožai ir didieji miestai (aglomeracijos su daugiau kaip 100 000 gyventojų): Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Šiauliai. Atskirai teikiami kelių, geležinkelio ir oro transporto triukšmo kontūrų dienos ir nakties metu žemėlapiai. Kiekvienai transporto rūšiai pateikiami du rodikliai: Ldvn – dienos, vakaro ir nakties laikotarpiu apibendrinto triukšmo poveikio sukelto dirginimo rodiklis ir Lnakties – nakties laikotarpiu sukelto triukšmo lygio rodiklis, kuriuo aprašomas miego trikdymas. Rodiklių reikšmės matuojamos decibelais, nustatomos kaip apibrėžta ES direktyvos 2002/49/EB dėl aplinkos triukšmo įvertinimo ir valdymo II priede. Duomenys atnaujinami kas penkerius metus.
Peržiūros paslauga. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro teikiami duomenys apie triukšmą teritorijose, kurios apibrėžtos Triukšmo valdymo įstatyme– pagrindinių kelių ir geležinkelių ruožai ir didieji miestai (aglomeracijos su daugiau kaip 100 000 gyventojų): Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Šiauliai. Atskirai teikiami kelių, geležinkelio ir oro transporto triukšmo kontūrų dienos ir nakties metu žemėlapiai. Kiekvienai transporto rūšiai pateikiami du rodikliai: Ldvn – dienos, vakaro ir nakties laikotarpiu apibendrinto triukšmo poveikio sukelto dirginimo rodiklis ir Lnakties – nakties laikotarpiu sukelto triukšmo lygio rodiklis, kuriuo aprašomas miego trikdymas. Rodiklių reikšmės matuojamos decibelais, nustatomos kaip apibrėžta ES direktyvos 2002/49/EB dėl aplinkos triukšmo įvertinimo ir valdymo II priede. Duomenys atnaujinami kas penkerius metus.
Klaipėdos miesto triukšmo žemėlapiai
Panevėžio miesto triukšmo duomenys
AIS esančių vykdomųjų bylų duomenys pagal bylų kiekį (bylų kiekis pagal metus (bylos užvedimo datą), pagal skolininkų tipą (fizinis, juridinis), pagal skolininko teritoriją, išieškotiną sumą). Antstolių informacinės sistemos (AIS) pirminiai duomenys (RAW DATA) apie antstolių vykdomas bylas.
AIS duomenys apie antstolių vykdomas bylas – II (pagal skolininkų fizinių ir juridinių asmenų skaičių, amžių, išieškotiną sumą). Antstolių informacinės sistemos (AIS) pirminiai duomenys (RAW DATA) apie antstolių vykdomas bylas.
AIS duomenys apie antstolių vykdomas bylas – I (pagal skolininko gyvenamą teritoriją, išieškojimo dalyką, bylų skaičių, išieškotina sumą). Antstolių informacinės sistemos (AIS) pirminiai duomenys (RAW DATA) apie antstolių vykdomas bylas.
STSR duomenys apie įkeitimo ir hipotekos sandorių objektus (turtą) - nekilnojamuosius daiktus. Sutarčių ir teisių suvaržymo registro duomenys.
HR archyviniai duomenys apibūdinantys skolininkus. Likviduoto Lietuvos Respublikos hipotekos registro (HR) archyviniai duomenys.
HR archyviniai duomenys apie įkeistus objektus (HR įkeistus objektus (turto rūšį) apibūdinantys požymiai). Likviduoto Lietuvos Respublikos hipotekos registro (HR) archyviniai duomenys.
Politinių partijų narių sąrašų informacinės sistemos duomenys (PPNSIS) apie Lietuvos Respublikoje veikiančių ir/ ar veikusių politinių organizacijų narių skaičių (agreguoti duomenys).
Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registro išregistravimo priežasčių ir naudojamų pareigų klasifikatoriai (duomenų rinkinių grupė, viso 2 vnt.) ( JAR pareigų klasifikatorius; JAR išregistravimo priežasčių klasifikatorius).
Duomenys apie Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre įregistruotus juridinius asmenis, nevykdančius prievolės teikti registro tvarkytojui finansinės atskaitomybės dokumentus (kodas, pavadinimas, juridinio asmens forma, įregistravimo data, reikšmė, valiuta). Individualių įmonių, komanditinių ūkinių bendrijų, tikrųjų ūkinių bendrijų pavadinimai nuasmeninti.
Istorinių (panaikintų) gyvenamųjų vietovių tekstinių duomenų rinkinys iš Lietuvos Respublikos adresų registro (Lietuvos Respublikos administracinius vienetus - istorines gyvenamąsias vietoves apibūdinantys duomenys).
Duomenys apie Lietuvos gyventojų mokėjimo įpročius: mokėjimo paslaugų teikėjo pasirinkimą, naudojimąsi šiomis paslaugomis, jų prieinamumo vertinimą ir įvairių mokėjimo būdų naudojimo ypatumus
Agreguoti duomenys apie gyventojų deklaruotas pajamas pagal rūšis šalies miestuose, savivaldybėse ir apskrityse
Duomenų rinkinyje pateikiami šie aplinkos triukšmo monitoringo parametrai: Ekvivalentinis garso lygis, dBA (Periodiškumas: 3 sezonai: pavasaris, vasara, ruduo dienos, vakaro ir nakties metu. Visi matavimai turi būti atlikti 1 savaites laikotarpiu.). Maksimalus garso lygis, dBA (Periodiškumas: kasmet). Aplinkos triukšmo lygio stebėsenai parinktos 42 tyrimo vietos. Aplinkos triukšmo monitoringo tikslas – įvertinti aplinkos triukšmo lygį ir pokyčių priežastis. Teikti visuomenei informaciją, susijusią su aplinkos triukšmo lygiu gyvenamųjų ir visuomeninės paskirties pastatų aplinkoje.