Didelio tikslumo Vilniaus topografinė duomenų bazės (TDB500V) elektroninė žemėlapio prieigos paslauga. Žemėlapį galima rasti - https://maps.vilnius.lt.
Corine 1990–2012 metų žemės dangos ir pokyčių Lietuvos teritorijos duomenys, teikiami atsisiųsti GIS duomenų bazės, GeoPackage ir rastriniu formatais. Corine žemės dangos (CLC) duomenų bazė – tai vektorinis visos Europos žemės dangos duomenų rinkinys, sudalintas į 44 klases (Lietuvos teritoriją dengia 30 klasių) pagal žemės dangos tipą ir naudojimo paskirtį. Šiuo metu yra sukurti penki duomenų rinkiniai (1990, 2000, 2006, 2012 ir 2018 metams), apibūdinantys nagrinėjamų metų žemės dangą bei žemės dangos pokyčius, įvykusius nuo prieš tai sudarytos duomenų bazės. CHA pokyčių duomenų bazės yra sudarytos įvedant žemės dangos pokyčius tarp dvejų metų metų. Mažiausias kartografuojamas yra 25 ha plotiniams objektams ir 100 m plotis linijiniams objektams. Mažiausias kartografuojamas objektas pokyčių duomenų bazėje - 5 ha plotiniams objektams, išlaikant minimalų 100 m objekto plotį.
Corine žemės dangos 2018 metų ir 2012–2018 m. pokyčių Lietuvos teritorijos duomenys, teikiami atsisiųsti GIS duomenų bazės, GeoPackage ir rastriniu formatais. Corine žemės dangos (CLC) duomenų bazė – tai visos Europos vektorinis žemės dangos duomenų rinkinys, sudalintas į 44 klases (Lietuvos teritoriją dengia 30 klasių) pagal žemės dangos tipą ir naudojimo paskirtį. Šiuo metu yra sukurti penki duomenų rinkiniai (1990, 2000, 2006, 2012 ir 2018 metams), apibūdinantys nagrinėjamų metų žemės dangą bei žemės dangos pokyčius, įvykusius nuo prieš tai sudarytos duomenų bazės. CLC12_LT yra peržiūrėta ir pakoreguota 2012 metų žemės dangos duomenų bazė. Šios duomenų bazės tikslinimas vyko interpretuojant 2012 metų kosminius IRS palydovo vaizdus. CHA18_LT pokyčių duomenų bazė yra sudaryta įvedant žemės dangos pokyčius tarp 2012 ir 2017 metų. Šios duomenų bazės sukūrimas vyko interpretuojant 2012–2013 metų IRS palydovinius vaizdus ir 2017 metų Sentinel – 2 palydovinius vaizdus. CLC18_LT sudarytas automatiniu būdu sujungiant CLC12_LT ir CHA18_LT duomenų bazes Mažiausias kartografuojamas objektas šiose duomenų bazėse: CLC12_LT ir CLC18_LT yra 25 ha plotiniams objektams ir 100 m plotis linijiniams objektams. Mažiausias kartografuojamas objektas pokyčių CHA18_LT duomenų bazėje - 5 ha plotiniams objektams, išlaikant minimalų 100 m objekto plotį.
Geodezinės ir kartografinės medžiagos fondas (GKMF). Fondą sudaro įvairių metų topografinių ir ortofotografinių žemėlapių lapai. Jie įskaitmeninti, susieti su koordinatėmis ir aprašyti metaduomenimis. GKMF nuolat plečiamas – siekiama sistemingai kaupti ir valdyti visą valstybės geodezinę ir kartografinę medžiagą bei teikti ją naudotojams. GKMF medžiaga naudojama vykdant valstybinės reikšmės geodezinius ir kartografinius bei kitus darbus. Ja remiantis galima atlikti pasirinktos teritorijos raidos istorinę analizę. GKMF ištekliai pasiekiami LEI portalo žemėlapių naršyklėje per interaktyvią el. paslaugą https://www.geoportal.lt/map/index.jsp?mode=gkmf
Parsisiuntimo paslauga - Lietuvos skaitmeninis ortofotografinis M 1:10000 žemėlapis ORT10LT yra sudarytas 2012 - 2013 metų aeronuotraukos pagrindu ir apima visą Lietuvos Respublikos teritoriją.
Parsisiuntimo paslauga - Lietuvos skaitmeninis ortofotografinis M 1:10000 žemėlapis ORT10LT yra sudarytas 2005-2006 metų aeronuotraukos pagrindu ir apima visą Lietuvos teritoriją.
WMS. Geodezinės ir kartografinės medžiagos fondas (GKMF). Fondą sudaro įvairių metų topografinių ir ortofotografinių žemėlapių lapai. Jie įskaitmeninti, susieti su koordinatėmis ir aprašyti metaduomenimis. GKMF nuolat plečiamas – siekiama sistemingai kaupti ir valdyti visą valstybės geodezinę ir kartografinę medžiagą bei teikti ją naudotojams. GKMF medžiaga naudojama vykdant valstybinės reikšmės geodezinius ir kartografinius bei kitus darbus. Ja remiantis galima atlikti pasirinktos teritorijos raidos istorinę analizę.
Lietuvos skaitmeninis ortofotografinis M 1:5000 žemėlapis ORT5LT apimantis visą Lietuvos Respublikos teritoriją. RMSE apie 0,4 m. Aerofotografavimas vykdytas skaitmenine fotokamera (CCD jutiklis), GSD – 0,2 m. Dėl techninių galimybių ir atsižvelgiant į tai, kad ORT5LT tikslumas ir raiška yra tokie patys, kaip ORT10LT, siūlome atsisiuntimui arba peržiūros paslaugai užsisakyti ORT10LT žemėlapius, o dėl ORT5LT gavimo prašome kreiptis į Nacionalinę žemės tarnybą.
Parsisiuntimo paslauga – skaitmeninis rastrinis Lietuvos Respublikos teritorijos M1:50 000 topografinis žemėlapis LKS-94 koordinačių sistemoje (TOP50LKS-SR). Žemėlapis sudarytas naudojant naujausių metų TOP50LKS vektorinius duomenis ir paruoštas spaudai. Teikiamas PDF formatu. Vaizdo rezoliucija 720 dpi. Naudojamas CMYK spalvų modelis. TOP50LKS-SR sukurtas pilnais M 1:50 000 lapais pagal Lietuvos Respublikos teritorijos žemėlapių LKS-94 koordinačių sistemoje skaidymą lapais, dengiančiais visą Lietuvos Respublikos teritoriją ir dalį kaimyninių valstybių teritorijos. Iš viso yra 131 TOP50LKS-SR žemėlapio lapas. Žemėlapio lapo dydžiai: 125 lapai – 550x625 mm; 2 lapai – 550x645 mm; 4 lapai – 550x665 mm. PASTABA. Spausdinant galimi plonų (iki 0,1 mm) linijų iškraipymai, priklausantys nuo naudojamų spausdinimo mašinų, popieriaus ir pan.
DirvAgroch_DR10LT yra agrocheminių dirvožemių savybių duomenų rinkinys, kuriame saugoma informacija apie dirvožemių pH (rūgštumo), judriojo fosforo, judriojo kalio, mineralinio azoto, humuso (organinės anglies) kiekį.
Dirv_DR10LT yra Lietuvos Respublikos teritorijos M 1:10 000 dirvožemio erdvinių duomenų rinkinys, kurį sudaro pagal Lietuvos dirvožemių klasifikaciją LTDK-99 ir Lietuvos dirvožemio tipologinių vienetų bendrąjį sistematinį sąrašą LT_DTV96 susisteminti ir koduoti duomenys apie Lietuvos dirvožemių išsidėstymą, jų fizines ir agrochemines savybes ir kitas charakteristikas.
Dirv_DR10LT yra Lietuvos Respublikos teritorijos M 1:10 000 dirvožemio erdvinių duomenų rinkinys, kurį sudaro pagal Lietuvos dirvožemių klasifikaciją LTDK-99 ir Lietuvos dirvožemio tipologinių vienetų bendrąjį sistematinį sąrašą LT_DTV96 susisteminti ir koduoti duomenys apie Lietuvos dirvožemių išsidėstymą, jų fizines ir agrochemines savybes ir kitas charakteristikas.
Taksacinių miško sklypų ribos su pagrindinėmis taksacinio miško sklypo atributinėmis charakteristikomis.
Lietuvos Respublikos teritorijos M 1:2000 melioruotos žemės ir melioracijos statinių erdvinių duomenų rinkinio (Mel_DR2LT) turinį sudaro šie erdviniai objektai: melioracijos projektai, drenažo sistemos, tvenkiniai, polderiai, grioviai, rinktuvai, pylimai, hidrotechniniai (melioracijos) statiniai (taškiniai ir linijiniai), sausintuvai.
LR teritorijos skaitmeniniai erdviniai žemės paviršiaus lazerinio skenavimo taškų 2009-2010 m. duomenys
Parsisiuntimo paslauga - Lietuvos skaitmeninis ortofotografinis M 1:10000 žemėlapis ORT10LT yra sudarytas 1995-1999 metų aeronuotraukos pagrindu ir apima visą Lietuvos teritoriją.
Rinkinį sudaro taksacinių miško sklypų ribos.
Lietuvos nacionalinio atlaso žemėlapis - Kraštovaizdžio vizualinė struktūra. Autorius: P. Kavaliauskas. Kartografas: D. Veteikis. Žemėlapis priklauso Nacionalinio atlaso skyriui - "Gamta ir kraštovaizdis", temai - "Kraštovaizdis".
Lietuvos nacionalinio atlaso žemėlapis - Geoido modelis. Autorius: E. Paršeliūnas. Kartografas: R. Svilienė. Žemėlapis priklauso Nacionalinio atlaso skyriui - "Gamta ir kraštovaizdis", temai - "Gelmės ir žemės paviršius".
Lietuvos nacionalinio atlaso žemėlapis - Kultūrinis istorinis kraštovaizdžio karkasas. Autorius: P. Kavaliauskas. Kartografas: V. Krikščiūnienė. Žemėlapis priklauso Nacionalinio atlaso skyriui - "Gamta ir kraštovaizdis", temai - "Kraštovaizdis".